Ciepłe rajstopy na zimę – jest spośród czego wybierać!

Ciepłe rajstopy to idealny dodatek to twojej zimowej stylizacji!

Zdecydowanie grube i klasyczne rajstopy są propozycją dla kobiet, które uwielbiają nosić sukienki i spódniczki nawet podczas mroźnych dni. Ciepłe rajstopy powinna charakteryzować odpowiednia grubość, miękkość i komfort noszenia.

Co oznacza skrót den?

Wybierając rajstopy myślimy o rozmiarze, kolorze i grubości materiału. Pewnie nie jedna z was zastanawiała się co oznacza tajemnicze hasło DEN. Skrót oznacza gęstość splotu włókien, czyli grubość rajstop i poziom ciepła. Na przykład Rajstopy damskie 20 den o rajstopy, które powinnyśmy ubierać chłodną wiosną i jesienią. Idealnie będą pasować do biurowych stylizacji oraz na biznesowe spotkania. Z kolei skrót rajstopy 40 den dedykowane są chłodniejszym porom roku. Idealnie pasują do zimowych i jesiennych stylizacji. Kobiety chętnie zakładają je do cięższych, wełnianych sukienek i spódnic.

Co oznacza skrót rajstopy 200 den?

Rajstopy 200 den to rajstopy z gęstym splotem włókien dlatego chętnie po nie sięgamy zimą. Zarazem grubość rajstop zapewnia odpowiednie ciepło naszym nogom.

Jakie rajstopy damskie pasują do wełnianych sukienek?

Do grubych tkanin pasują ciepłe rajstopy na zimę. Wybieraj rajstopy wykonane z mikrofibry i satyny, które zapewnią Ci komfort noszenia. Podczas chodzenia w grubych rajstopach nie musisz martwić się o zaciągnięcia i zagniecenia, ponieważ rajstopy są bardzo wytrzymałe. Zobacz więcej na https://www.gabriella.pl/cieple-rajstopy/

 

Dodaj komentarz