Czarne rajstopy – bo klasyka jest zawsze w modzie!

Czarne rajstopy i ich ponadczasowość!

Są takie części kobiecej garderoby, które nie wychodzą nigdy z mody. Należą do nich mała czarna, niebieskie dżinsy, biała koszula i ponadczasowe czarne rajstopy. Podkreślają one kształty nóg. Są uwielbiane przez szczupłe i zarazem przez bardziej puszyste kobiety. Dlaczego? Bo maskują pewne niedoskonałości i zmysłowo akcentują walory kobiecego ciała. Czarny kolor dodaje jeszcze więcej seksapilu!

Co oznacza określenie czarne rajstopy 20 den?

Wybierając rajstopy myślimy o rozmiarze, kolorze i grubości materiału. Pewnie nie jedna z was zastanawiała się co oznacza tajemnicze hasło DEN. Skrót oznacza gęstość splotu włókien, czyli grubość rajstop i poziom ciepła. Czarne rajstopy 20 den to rajstopy, które powinnyśmy ubierać chłodną wiosną i jesienią. Idealnie będą pasować do biurowych stylizacji oraz na biznesowe spotkania.

Co oznacza określenie czarne rajstopy 40 den?

Czarne rajstopy 40 den dedykowane są chłodniejszym porom roku. Idealnie pasują do zimowych i jesiennych stylizacji. Kobiety chętnie zakładają je do cięższych, wełnianych sukienek i spódnic.

Do czego najlepiej pasują czarne rajstopy?

Klasyczne, cienkie, jednolite, wzorzyste, awangardowe i gładkie – w różnych wariantach czarne rajstopy są uwielbiane przez wszystkie kobiety. Idealnie pasują na co dzień i od święta. Ponadto czarne rajstopy specjalistyczne cieszą się niezwykłą popularnością. Wśród nich znajdują się te, które nie uciskają żylaków oraz pomagają zmniejszyć cellulit.

Dodaj komentarz