Czym się kierować przy wyborze pasa do pończoch?

Modne pończochy prosto z Hiszpanii!

Pończochy z pasem czy bez są modne od kilku stuleci. Nieustannie kojarzą nam się z powabnymi fame fatale. Czy wiesz skąd przywędrowały do nas pończochy? Prosto ze słonecznej Hiszpanii. Choć pierwsze wzmianki o pończochach odnotowano już w starożytnej Grecji. Ich pierwowzór to małe kobiece i długie skarpety. Dopiero w XVI wieku zadaniem pończoch miało być ocieplenie i upiększenie nóg. Jedwabne pończochy stały się eleganckim hitem modowym, który przywędrował prosto z Hiszpanii. Po I wojnie światowej wraz ze zmianą obyczajowości kobiety pokochały pończochy z paskiem i coraz śmielej odkrywały swoje nogi.

Jak wybrać pończochy do pasa?

W jaki sposób wybrać pas do pończoch? Oto nie lada wyzwanie! Współcześnie pas kojarzy się z elementem bielizny erotycznej. Nie do końca to stereotypowe podejście jest prawdą, bo przecież pończochy muszą na czymś się trzymać. I tu z pomocą przychodzi pas.

Idealny pasek do pończoch

Jeśli marzą Ci się pończochy z pasem to koniecznie zwróć uwagę na to, aby pas był szeroki i zabudowany. Żabki, dzięki którym otwierasz pas powinny być metalowe, a nie plastikowe. Aby mieć pewność, że pończochy do pasa idealnie trzymają się na naszych nogach pas musi posiadać minimum sześć podwiązek.

Pończochy z paskiem ciąg dalszy zakupowych zagadek

Gdy kupujesz pas do pończoch nie zapomnij o odpowiednim rozmiarze. Pas nie może być ani za duży ani za mały. Ciasny pas będzie powodował ucisk i dyskomfort. Z kolei za duży nie będzie w stanie utrzymać pończoch..W celu wybrania odpowiedniego pasa zmierz swój brzuch i biodra. Nie zapominaj o pomiarze talii oraz obwodu pod pośladkami.

Dodaj komentarz