Gdzie znaleźć modne rajstopy w dużym rozmiarze?

Modne rajstopy plus size– klasyczne czy ze wzorem?

Rajstopy plus size powstały z myślą o kobietach, które mogą pochwalić się pełniejszymi kształtami. Wśród nich sklepy on – line proponują modne rajstopy klasyczne oraz ze wzorem. Nie brakuje cieńszych modeli oraz nieco grubszych – wykonanych z mikrofibry. Rajstopy dla puszystych są wytrzymałe, dlatego tez żadna z was nie musi obawiać się zaciągnięć i zagnieceń. Komfort i wygodę ich noszenia zapewnia większa rozciągliwość i trwałość.

Mało dostępne duże rozmiary rajstop – fakt czy mit?

Oczywiście, że mit! Duże rozmiary i rajstopy dla puszystych są dostępne w każdym sklepie on – line oferującym swoim klientkom pończochy i rajstopy.

Jak wybrać rajstopy dla puszystych?

To nic trudnego w każdym sklepie internetowym tuż obok wizualizacji produktu jest dostępna tabela rozmiarów. Podczas zakupów w sklepie stacjonarnym z przyjemnością pomogą tobie doradcy sprzedaży. Najczęściej jednak rajstopy są dostępne w rozmiarach XXL oraz XXXL w kliku wariantach biorąc pod uwagę wzrost klientki.

Idealne rajstopy na wiosnę i zimę

Cieńsze rajstopy wykonane z mikrofibry 60 den dla pań puszystych to luksusowe rajstopy z dodatkiem lycry, bez wydzielonej części majteczkowej. To świetny wybór na chłodniejsze dni. Grubość ich włókien świetnie chroni nogi przed zimnem. Niezwykle miękkie w dotyku i zarazem bardzo wytrzymałe. Z kolei na wiosnę polecamy ten sam model, ale o mniejszej ilości włókien, na przykład 20 den.

Dodaj komentarz