Idealne rajstopki na komunię dla małej damy!

Jak wybrać białe podkolanówki dla komunijnej dziewczynki?

Komunijne białe podkolanówki dla małej damy świetnie sprawdzą się podczas upalnych dni. To właśnie wtedy dziewczynka podczas swojej Pierwszej Komuni będzie czuć się komfortowo. Na chłodniejsze dni polecamy najlepszej jakości rajstopki.

Czym charakteryzują się dobre rajstopy dziecięce?

Dobre rajstopy dla dzieci powinny zostać wyprodukowane z naturalnych materiałów, które nie będę powodowały alergii i uczuleń. Idealnie przylegają do nóżek małej dziewczynki. Komunijne dzieci podczas swojej uroczystości mimo stresu muszą czuć się swobodnie w odświętnym stroju. Dlatego też dobre rajstopy dziewczęce powinny być miłe w dotyku i bezuciskowe. Solidność wykonania zapewnia materiał, który jest odporny na zaciągnięcia.

Piękne rajstopy dziewczęce na wiosenne uroczystości

Rajstopy dziecięce to doskonały wybór dla wymagających małych kobietek. Z myślą o najmłodszych klientkach powstały rajstopy w różnych wariantach kolorystycznych, gładkie lub ze wzorem. Wśród nich mamy znajdą modne rajstopy dziewczęce, które idealnie będą pasować na specjalne okazje. Produkty mają różną grubość dlatego też jedne modele będą nadawać się na cieplejsze dni, a inne na chłodniejsze pory roku.

Rajstopy dla dzieci oraz ich numeracja

Jeśli szukasz idealnych rajstop dla swojej córeczki powinnaś koniecznie zajrzeć to tabeli rozmiarów. Dla dziewczynki w wieku 3-4 latka o wzroście od 110-120 cm proponujemy rozmiar jeden. Większym dziewczynkom (5-6 lat) o wzroście od 128-134 cm  mamy kupują rajstopy dziecięce w rozmiarze dwa. Komunijne dzieci w wieku 7 lub 8 lat, które mierzą około 140 lub 145 cm dedykowany jest rozmiar trzy.

Dodaj komentarz