Jak dobrać cieliste pończochy, by dobrze wyglądały na nodze?

Czy pończochy są dla każdej z nas?

Jak wybrać jasne pończochy, aby dobrze prezentowały się na naszych nogach? Tak naprawdę wszystko zależy od odpowiedniego koloru, a w tym pomoże Ci doradca sprzedaży lub odcienie prezentowane na stronach sklepów – online. Pamiętajcie, że pończochy są dla każdej z nas bez względu an rozmiar i wiek! Są wygodniejsze w porównaniu z rajstopami i dodają nam więcej seksapilu.

Jasne pończochy – do czego je założyć?

Najlepiej do casualowych sukienek, jeśli chodzisz w nich na co dzień! Cieliste pończochy idealnie komponują się z lekkimi sukienkami na specjalne okazje.

Jak wybrać cieliste pończochy?

Jeśli marzą Ci się cieliste pończochy poproś doradcę sprzedaży o pomoc w wyborze odpowiedniego koloru. Odcieni jest wiele, za ciemny może wyglądać nienaturalnie na twoich nogach powodując efekt sztucznej opalenizny. Z kolei za jasne pończochy noszone latem mogą wydawać się trupio blade. Zdaniem fashionistów cieliste pończochy nosimy na specjalne okazje do eleganckich sukienek i spódnic. Dobre pończochy muszą być cienkie, delikatne i przezroczyste, najlepiej z dodatkiem lycry. A koronka z podwójnym paskiem silikonu daje Ci gwarancję stylu i bezpieczeństwa, że pończocha nie ześlizgnie się z nóg.

Czy wszystkie pończochy dobrze wyglądają na nodze?

Zdecydowanie nie! Panie o okrąglejszych kształtach powinny zrezygnować z pończoch samonośnych, które uciskają skórę, głównie uda. I tym samym uzyskujemy efekt wylewającej się fałdki. Pończochy samonośne nie są dedykowane również kobietom, które mają problemy z żylakami i krążeniem. Z kolei pończochy na pas są polecane wszystkim paniom bez względu na wiek i noszony rozmiar. Zobacz więcej na https://www.gabriella.pl/ponczochy/

Dodaj komentarz