Jak ominąć modowe pułapki nosząc kabaretki?

Jak nosić rajstopy kabaretki?

Pewnie nie jedna z was zastanawia się do czego nosić rajstopy kabaretki? Odpowiedź jest prosta – kabaretki pasują do wszystkich casualowych połączeń. Świetnie komponują się z mniej oficjalnymi stylizacjami.

Do czego pasują rajstopy kabaretki?

Zdecydowanie do sukienek i spódniczek! Ale pamiętajmy do krótkich sukienek wybierajmy kabaretki z mniejszym oczkiem. Dlaczego? Aby nie osiągnąć niezamierzonego efektu arogancji i braku elegancji. Mniejsze oczka w rajstopach są subtelniejsze. Do krótkich spódnic i kabaretek pasować będzie luźniejsza i oversizowa góra. Szerszy sweter, marynarka albo duża chusta zrównoważy bardziej odważny dół stylizacji. Kabaretki z większymi oczkami są zakładane także pod dżinsowe spodnie. Większe oczka są lepiej widoczne przy spodniach z dziurami na kolanach.

Pończochy kabaretki alternatywą dla rajstop?

Pończochy niezmiennie od lat są wybierane przez kobiety, które nie czują się komfortowo w rajstopach poprzez różnego rodzaju uciski i brak swobody. Pończochy kabaretki są więc świetną alternatywą dla rajstop. Równie seksowne, delikatne i podkreślające kobiecość.

Dlaczego kobiety pokochały kabaretki?

Jeśli nie jesteś przekonana do kabaretek o dużych oczkach sprawdź ofertę dobrych sklepów internetowych, które w swoim asortymencie posiadają kabaretki o różnej gęstości oczek. Z pewnością wybierzesz model dla siebie! Bardzo modne ostatnimi czasy stały się kabaretki ze szwem, którą tworzą na nodze dodatkowy wzór. Ponadto brak szwów i wzmocnień przy palcach daje nam możliwość założenia butów z odkrytą przestrzenią.

Dodaj komentarz