Seksowna bielizna w stylu retro

Krótka historia pończoch

Każda z nas wie, że pończochy z pasem najlepiej pasują do seksownej bielizny. Zawsze kojarzą nam się z wykwintnym stylem retro. Ale czy znamy ich historię? Eksperci twierdza, że w starożytności pończochy były długimi skarpetami noszonymi przez kobiety do prac domowych. Dopiero w XVI wieku zadaniem pończoch miało być ocieplenie i upiększenie nóg. Jedwabne pończochy stały się eleganckim hitem modowym, który przywędrował prosto z Hiszpanii. Po I wojnie światowej wraz ze zmianą obyczajowości kobiety pokochały pończochy i coraz śmielej odkrywały swoje nogi.

Do czego możemy założyć pończochy nylonowe?

Uwodzicielskie i finezyjne pończochy nylonowe możemy nosić do seksowej bielizny na specjalne okazje, ale nic nie stoi na przeszkodzie, aby założyć je do casualowej sukienki czy spódniczki.

Pończochy z pasem to świetna alternatywa dla rajstop!

Pończochy niezmiennie od lat są wybierane przez kobiety, które nie czują się komfortowo w rajstopach poprzez różnego rodzaju uciski i brak swobody. Stanowią więc świetną alternatywą dla rajstop. Równie seksowne, delikatne i podkreślające kobiece kształty.

Czym charakteryzują się pończochy z paskiem?

Pończochy z paskiem to kwintesencja kobiecości, subtelności i przede wszystkim wygody! Niezależnie od okazji pończochy do pasa czy nylonowe sprawią, że poczujesz się wyjątkowo. Tego typu pończochy zostały uszyte bez silikonu oraz bez wydzielonej części palcowej. Najczęściej są wykończone piękną koronką. Modne ostatnio stały się wzorzyste, kwiatowe pończochy do pasa. Wyprodukowane z elastycznej lycry pięknie podkreślają kształt twoich nóg.

Dodaj komentarz